Zverejnenie jedálneho lístka na internete - iKelp
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s ich použitím. Viac informácií OK
Softvér
 

Zverejnenie jedálneho lístka na internete

Všetci používatelia aplikácie iKelp Jedáleň môžu jedálne lístky uverejňovať na internete zadarmo. Toto uverejňovanie je veľmi jednoduché. Otvorte okno so zoznamom jedálnych lístkov a kliknite pravým tlačidlom na ktorýkoľvek jedálny lístok. Následne kliknite ľavým tlačidlom na možnosť Nahrať lístok na web. Do ďalšieho okna zadajte dátumový rozsah, v ktorom chcete jedálne lístky zverejniť. Pri prvom uverejňovaní jedálnych lístkov si aplikácia môže taktiež vypýtať potvrdenie súhlasu s využívaním online služieb v okne Registrácia aplikácie iKelp Jedáleň. Tu zaškrtnite zaškrtávacie políčko Prajem si využívať online služby a súhlasím s podmienkami ich používania.. Samozrejme by ste si mali tieto podmienky najprv prečítať. Po zaškrtnutí tohto políčka registráciu uložte. V prípade, že ešte nemáte zakúpenú licenciu pre používanie aplikácie iKelp Jedáleň sa Vás aplikácia opýta, či si prajete vytlačiť objednávku s vyplnenými údajmi. Nezávisle na odpovedi sa začne jedálny lístok nahrávať na internet. O úspešnom nahratí jedálneho lístka Vás bude informovať aplikácia.

Jedálny lístok si následne môže ktokoľvek pozrieť na stránke http://jedalen.ikelp.sk , následne kliknutím na mape na daný kraj zobrazíte zoznam jedálni, a potom kliknutím na danú jedáleň zobrazíte jedálny lístok.

Postup uverejnenie jedálneho lístka na internet popisuje tiež nasledovné video.