Dochádzka
 

iKelp Dochádzka - Prehliadač

ikelp_dochadzka_prehliadacChcete aby boli aj Vaši zamestnanci zodpovední za svoju dochádzku?

iKelp Dochádzka - Prehliadač

  • Možnosť prezierť si dochádzku
  • Zamestnanec vidí svoje plánované zmeny
  • Možnosť kontaktovať správcu dochádzky

Webový prehliadač dochádzky umožní Vašim zamestnancom prezerať si svoju dochádzku on-line počas celého mesiaca. Prehliadač zobrazuje zamestnancom príchody, odchody, odpracované úseky (práca, nadčas a pod.) odpracované hodiny, saldo či dokonca sviatky. Webový prehliadač je veľmi užitočný nástroj, vďaka ktorému budú mať Vaši zamestnanci väčšiu kontrolu nad svojou dochádzkou, čo má za následok vyššiu dochádzkovú disciplínu.

Vďaka webovému (internetovému) prostrediu, s ktorým sa väčšina z nás bežne stretáva nie je webový prehliadač náročný na školenia. Je jednoduchý a intuitívny.

iKelp Dochádzka - Prehliadač je webová aplikácia postavená na technológii ASP.NET 2.0. Tento produkt sa kvalitou a dizajnom vyrovná špičkovým dochádzkovým systémom. Ponúka zamestnancovi kompletný prehľad jeho dochádzky.
Zdrojom dát pre prehliadač je dochádzkový systém iKelp Dochádzka.

Nároky na klientské počítače sú porovnateľné s bežnými webovými stránkami s ktorými sa užívateľ stretá na internete. Nároky kladené na servrovú časť sú do značnej miery ovplyvňované počtom súčasne využívajúcich službu iKelp Dochádzka - Prehliadač, ak máte vo firme intranetový portál, ktorý aktívne používate, tak dané prostredie bude postačujúce pre chod aplikácie.
Technické parametre   pre Klienta (užívateľa) minimum Server minimum (do 30 klientov)
pre Server odporúčané (do 250 klientov)
PC konfigurácia procesor 1GHz, operačná pamäť 512MB, rozlíšenie 800x600
procesor 2GHz, operačná pamäť 512MB procesor 2GHz, operačná pamäť 1GB
Operačný systém Aby fungovali softvérové požiadavky
 Windows XP Windows 2003 Server a vyšší
Softvérové  požiadavky
Webový prehliadač min. IE 5.5, Firefox 2.0, Opera 9, Safari .Net  FW 2.0, ASP.NET 2.0, IIS 5.0.Net FW 2.0, ASP.NET 2.0, IIS 6.0