Prvé prihlásenie obsluhy

V tomto inštruktážnom videu sa oboznámite s úkonmi, ktoré je potrebné vykonať pred začatím využívania služby iKelp POS Mobile. Sú to najmä: zadanie správnej adresy, prvé prihlásenie, autorizácia zariadenia a rýchle prihlasovanie čašníkov.

Prvé prihlásenie

 1. Pre prihlásenie je potrebné vo vašom zariadení zadať adresu, ktorá vám bola pridelená po zriadení aplikácie iKelp POS Mobile. 
 2. Po otvorení sa zobrazí prihlasovací formulár, kde je potrebné zadať prihlasovací email a heslo.
  • Pri zriadení služby vám bol zaslaný jeden prístup do aplikácie, avšak následne už v samotnej aplikácii je možné vytvoriť ďalších užívateľov a nastaviť im prihlasovacie údaje.
 3. Po zadaní prihlasovacích údajov kliknite na tlačidlo Prihlásiť.
  • Ak ste sa prihlásili na zariadení, na ktorom budete bežne s aplikáciou pracovať, je možné zariadenie autorizovať. Autorizácia zariadenia znamená, potvrdenie, že je dané zariadenie bezpečné a bude sa využívať s aplikáciou iKelp POS Mobile. Na takto autorizovanom zariadení je následne možné sa prihlasovať aj pomocou skráteného prihlasovania, tzv. PIN, ktoré má nastavený užívateľ.

Autorizácia zariadenia

 1. Autorizáciu zariadenia vykonáte po prihlásení kliknutím na ikonu Menu aplikácie. 
 2. Kliknite na možnosť Autorizovať zariadenie
  • Ak sa zariadenie už nebude ďalej používať pre prácu s aplikáciou, odporúčame toto zariadenie následne Odregistrovať. (Autorizáciu, resp. odregistrovanie zariadenie viete vykonať po prihlásení účtu, ktorý ste obržali pri zriadení, rovnako tento úkon vie vykonať aj užívateľ s príslušnými právami.)

Na autorizovanom zariadení sa môžu čašníci jednoducho prihlasovať zadaním PIN kódu a kliknutím na ikonu Prihlásiť. (PIN je možné vyplniť v nastaveniach daného Užívateľa/Kontaktu v záložke Základné.)


Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard