Pokladňa a Sklad
 

DANUBIUS GASTRO 2013

DANUBIUS GASTRO 2013  
  • Počet návštevníkov: 72764
  • Počet vystavovateľov: 321
  • Výstavná plocha: 17000 m2

*Štatistika 2012

Spoločnosť Elcom v spolupráci so spoločnosťou Abiset vystavovali na 20-tom medzinárodnom veľtrhu DANUBIUS GASTRO v Bratislave. V našom stánku oslovovali návštevníkov najmä obchodné riešenia pre reštaurácie a kaviarne, ale i klasické registračné pokladnice vhodné do menších prevádzok. Najväčšiemu záujmu návštevníkov sa tešili vystavené riešenia iKelp Elcom Pokladňa - dotykové riešenie vhodné do reštaurácií, kaviarní, ale i bežných obchodných prevádzok, ktoré ponúkajú pokladničné riešenie, ako i komplexný obchodný systém, skladové hospodárstvo, ale napríklad aj vlastný internetový obchod.

PC POS systémy "v kurze"

Mnohí prevádzkovatelia reštaurácií, kaviarní, fastfood-ov a obchodov dnes od pokladničného systému očakávajú viac. Potvrdilo nám to vyše sto záujemcov, ktorí sa počas štyroch dní výstavy zastavili pri našom stánku a konzultovali s nami ich potreby a naše návrhy riešení. Otvorené účty, tlač objednávok v kuchyni a prehľadné dotykové riešenie sú dnes samozrejmosťou. Podnikatelia očakávajú ďalšie možnosti ako napríklad:

  • vernostný systém
  • identifikácia zákazníkov pomocou RFID
  • rôzne zľavové a bonusové riešenia
  • neobmedzený počet položiek PLU
  • automatizovaná synchronizácia pokladní cez internet (viď Prípadová štúdia)

Obchodníci hľadajú cesty ako prilákať nových zákazníkov a ako si udržať existujúcu klientelu. K tomu im ako vhodný nástroj napomáha aj pokladničné riešenie. Na splnenie týchto požiadaviek však nepostačuje bežná registračná pokladnica ako jednoúčelové zariadenie. A práve tu prichádzajú na scénu PC POS systémy s vhodnou softvérovou výbavou - iKelp Elcom Pokladňa a iKelp Predajca.

Záujem z celého Slovenska

Počas štyroch dní výstavy sa pri našom stánku zastavilo vyše sto záujemcov. Mnohí z nich intenzívne hľadajú riešenia pre ich nové, ale i existujúce prevádzky. Získali sme od nich podrobné informácie a mnohé návštevy končili dohodou, že po skončení výstavy začneme pracovať na dodávke riešenia. Niektorí zákazníci boli natoľko "akční" a naše riešenia ich natoľko zaujali, že sa nám ozvali hneď prvý deň po výstave a dnes už majú obchodný systém iKelp Predajca dodaný a aktívne ho používajú.

 

Ďakujeme Vám za hojnú návštevnosť nášho stánku na medzinárodnom veľtrhu DANUBIUS GASTRO 2013 a za Váš záujem o naše riešenia.

S pozdravom, realizačný tím iKelp.