Pokladňa a Sklad
 

Ocenenie v Dílerskej superlige 2010, ELCOM

Spoločnosť Abiset, výrobca informačných systémov a produktov značky iKelp, zaznamenala ďalší úspech v pôsobení na slovenskom trhu.

Ocenenie v Dílerskej superlige 2010, ELCOM

Dňa 29.4.2011, v Habovke, oficiálne prevzal konateľ spoločnosti, Ing. Jaroslav Orgoň, ocenenie za umiestnenie sa na 9. mieste v Dílerskej superlige 2010 za západné Slovensko, ktorú každoročne organizuje spoločnosť ELCOM.

Našu spoločnosť teší najviac to, že aj napriek tomu, že sme výrobca softvéru a naše obchodné zameranie sú softvérové licencie a služby, dokázali sme uspieť aj v predaji registračných pokladníc a príslušenstva a dostať sa medzi 10-tich najlepších dílerov v tak silnom regióne, akým bezpochyby západné Slovensko je.

Náš úspech v tomto prípade stál na troch základných pilieroch:

 

  1. V čase, keď boli mnohe spoločnosti pasívne a aj "otrávené" negatívnym ročným posunom legislatívy v oblasti fiškalizácie, naša spoločnosť sa nevzdávala a vykonávala intenzívne aktivity s cieľom fiskalizovať čo najviac registračných pokladníc existujúcich zákazníkov a vyriešiť im tak legislatívny problém.
  2. V oblasti dochádzkových a prístupových systémov iKelp Dochádzka a v oblasti stravovacích systémov iKelp Jedáleň sme rozšírili možnosti použitia dotykových obrazoviek a naše riešenia sme postavili na čoraz viac populárnych UNIQ PC, ktoré zaujmú najmä svojim profesionálnym dizajnom. S úspechom sme tieto riešenia dodávali aj v roku 2010.
  3. Boli sme prvou softvérovou spoločnosťou, ktorá na Slovensku oficiálne ohlásila podporu fiskálnych tlačiarní EFox a náš obchodný informačný systém iKelp Predajca bol pripravený pre nasadenie zariadení spĺňajúcich podmienky "fiškálneho zákona". Týmto iniciatívnym prístupom sme mohli vyjsť v ústrety novým klientom, ktorí otvárali nové prevádzky a bolo by neefektívne pre nich investovať do zariadení, ktoré nespĺňajú novú legislatívu.

Tieto, ale aj mnohé iné dôvody prispeli k nášmu úspechu a dosiahnutiu kvalifikovanej výšky obratu v spoločnosti ELCOM.

Nesmieme zabudnúť a touto cestou chceme poďakovať aj Vám, našim klientom, pretože Vy ste tou najdôležitejšou súčasťou nášho obchodného úspechu.

S pozdravom, realizačný tím iKelp.