Pokladňa a Sklad
 

Databanky

iKelp Predajca podporuje veľké množstvo zariadení dostupných na Slovenskom trhu. Databanky majú medzi týmito zariadeniami svoje špecifické miesto. Sú veľmi jednoduchým a hlavne praktickým nástrojom, ktorý Vám pomôže v mnohých situáciách.

V nasledovnej tabuľke je uvedený zoznam podporovaných typov databánk:

Model

Vhodné riešenie

CipherLab CPT-8000

cipherlab-8000

Prenosný dátový terminál CipherLab CPT-8000 je najmenší a najlacnejší, no aj cez to vysoko výkonný snímač čiarových kódov, určený na celodenné a každodenné používanie. Tento typ databanky je vhodný najmä pre inventúry, no samozrejme aj pre mnohé iné činnosti. Výrazný je fakt, že databanka sa veľmi jednoducho používa a tiež v aplikácii iKelp Predajca je podpora pre toto zariadenie široko integrovaná.

Databanka je výborný nástroj pre prevádzku, ktorá má veľký sklad na tzv. mobilný predaj, keď zákazník vyberá tovar priamo v sklade v sprievode predavača, alebo pre prevádzku s veľkým počtom rôznych druhov tovarov, kedy databanka výrazne urýchľuje inventúru skladu. Viac...

*CipherLab CPT-8071

cipherlab-8071

Terminál CipherLab CPT-8071 je v čase svojho uvedenia na trh jedným z najmenších bezdrôtových zariadení triedy WiFi svojho druhu. Rovnako, ako celá rada databánk CPT-8000, vychádza z technológie mobilných telefónov. Je malá, ľahká, odolná, vysoko výkonná, cenovo výhodná a veľmi ľahko ovladateľná. Vďaka bezdrôtovej technológii vám poskytnete vlastnosti, s ktorými sa pri iných databankách nestretnete.

Prednosť tejto databanky je najmä v neustálom on-line spojení s aplikáciou iKelp Predajca pre podporu mobilného predaja, čo však neznamená, že v prípade, že spojenie zlyhá, je databanka nepoužiteľná! Práve naopak. Databanka je vhodná pre prevádzky, kde potrebujete dynamické riešenie on-line predaja alebo prevádzky, kde obrovský počet druhov tovaru nezvládne off-line databanka.  Viac...

*Podporu pre dané zariadenie momentálne pripravujeme. Uvedenie bude koncom tretieho kvartálu tohto roka.