Pokladňa a Sklad
 

Elektronické váhy

iKelp Predajca podporuje veľké množstvo zariadení dostupných na Slovenskom trhu. Mezdy tieto zariadenia patria aj elektronické váhy.

V nasledovnej tabuľke je uvedený zoznam niektorých podporovaných váh:

Model

Vhodné riešenie

Dibal K-255

dibal-k255

Nová generácia váh DIBAL rady K má všetky dobré vlastnosti predchádzajúcich typov váh a spĺňa všetky najnáročnejšie požiadavky moderného dizajnu či technických parametrov. Váhy sa môžu používať v predajniach, vo výrobniach a všade tam kde treba odvážený tovar zabezpečiť etiketou alebo účtenkou. Každému PLU - kódu tovaru, môže byť priradený ľubovoľný formát, kde každý môže obsahovať iné údaje. Váha môže pracovať v režime automatického etiketovania jedného druhu tovaru a následne si vytlačiť súhrnnú - kartónovú etiketu.

ACE A6/15S

acs-a6/15s

Vynikajúca obchodnícka digitálna váha do 3kg, ktorá v ničom nezaostáva za konkurenciou, pričom automatické nastavovanie nuly, možnosť sčítania až 30 vážených položiek, podsvietený displej či to, že táto váha je schválená pre používanie vo všetkých štátoch Európskej únie, nie je vôbec nezvyčajné. Prednosťou tejto váhy sú tiež vysoká presnosť a spoľahlivosť.

Tiger II CWRS

tiger-ii-cwrs

Digitálna váha váži hmotnosti do 6 alebo do 15kg (podľa druhu). Váha je vhodná pre akékoľvek nasadenie, kde je potrebné jednoduché a pomerne lacné riešenie. Váha nemá výpočet ceny a má iba jeden predný displej.