Pokladňa a Sklad
 

Tlačiarne etikiet

iKelp Predajca podporuje tlač etikiet a visačiek s čiarový kódom a kódovanie do RFID čipov prostredníctvom tlačiarní Zebra.

Model

Vhodné riešenie

Zebra LP 2844

zebra-lp2844

Termotlačiaren LP 2844 je stolná tlačiareň etikiet s maximálnou šírkou potlače 104 mm. Etikety, ktoré sa dodávajú v mnohých farbách, tlačené rýchlosťou 102 mm/s a rozlíšením 200 DPI môžu obsahovať okrem popisu aj čiarový kód mnohých typov. Náklady na jednu etiketu sa pohybuju v desiatkách halierov, pretože  táto tlačiareň je konštruovaná pre čo najmenšiu dávku potlače. Táto tlačiareň predstavuje cenovo výhodné riešenie rýchlej a operatívnej potlače etikiet v kanceláriach, skladoch, laboratoriách, prepravných a logistických organizáciach a obchodných priestoroch. Jednoduché zavádzanie etikiet do tlačiarne a automatická kalibrácia uľahčuje používanie tejto tlačiarne.

Zebra ZM 400

zebra-zm400

Tlačiareň ZM 400 je cenovo najvýhodnejšia priemyslená tlačiareň etikiet s odolnou kovovou konštrukciou umožňujúcu tlač etikiet s rozlíšením až 600 DPI. Tlačiareň je možné prostredníctvom ZebraLink-u zapojiť do siete a jednoducho monitorovať a riadiť vzdialenú tlač etikiet prostredníctvom internetového prehliadača. Tlačiereň je taktiež pripravená na jednoduché rozšírenie na v súčasnosti sa najviac rozvíjajúcejšiu technológiu označovania pomocou RFID zariadení. Maximálna šírka etikiet môže byť až 104 mm a dĺžka jednej vytlačenej etikety môže dosahovať neuveriteľné 4 metre. Pri maximálnej rýchlosti tlače 254 mm/s je možné aj takúto etiketu vytlačiť za pár sekúnd. Velký podsvietený displej a autokalibrácia etikiet umožňuje jednoduchú a komfortnú obsluhu.