Pokladňa a Sklad
 

Zákaznícke displeje

iKelp Predajca podporuje veľké množstvo zariadení dostupných na Slovenskom trhu. Pri hotovostnom predaji je možné umožniť zákazníkovi sledovať prostredníctvom displeja všetky sumy, ktoré musí pri nákupe platiť.

V nasledovnej tabuľke je uvedený zoznam podporovaných displejov:

Model

Opis

VFD-650

vfd-650

Inteligentný displej s atraktívnym, výborne prepracovaným dizajnom sa dodáva v čiernej a striebornej farbe. Významná je vynikajúca čitateľnosť písmen. Displej je schopný zobraziť rolujúci propagačný text, ktorý vkusne rotuje z jednej strany displeja na druhú. Zobrazuje 40 znakov v dvoch riadkoch vrátane písmen s diakritikou.

DSP-430

dsp-430

Inteligentný displej zobrazuje 40 znakov v dvoch riadkoch vysoko kontrastným písmom. Displej je vhodný do tmavých priestorov, kde je potrebné silné osvietenie textu. Nastaviteľná výška stojana od 38cm do 55cm.
BCD-1000

bcd-1000

Základný z rady zákazníckych displejov s technológiou VFD zobrazuje dva riadky po dvadsať znakov. Má mnohé možností nastavení, z ktorých možnosť nastavenia podsvietenia je len začiatkom. Mechanická konštrukcia stojanu dovoľuje široký rozsah nastavenia a umiestnenia ako na vodorovnú podložku, tak na zvislú stenu. Štandardnou súčasťou dodávky je podstavec, ktorý sa v prípade potreby dá prišraubovať. Displej sa dodáva v béžovej a čiernej farbe, ktoré zodpovedajú odtieňom tlačiarní.