Napísali o iKelp POS Mobile

Ideální donáškový systém pro vaši restauraci a pizzerii - tophoreca.cz

TOP HORECAJednatel společnosti, pan Ing. Jaroslav Orgoň tvrdí: "Nejzajímavější funkce našeho restauračního systému je objednávkový systém rozvozu jídel, který je vhodný zejména do restaurací a pizzerií. Největší benefit je úplná jednoduchost spuštění a používání, přehlednost objednávek a automatizované procesy, které zvládne každý.

tophoreca.cz - náhľad

 

Viac informácií

Chorobou gastronómie je zvyk - kavickari.sk

Kávičkári - magazín nie len o káveČlovek, ktorý pozerá na procesy v gastronómii ako chirurg na röntgenový snímok. Tam, kde my laici vidíme svetlé šmuhy na čiernej priesvitke, on vidí neduhy, rezervy a zlepšenia. Svojím prístupom a riešením búra mýty v chode reštauračného biznisu. Tvorca softvéru Mobilný čašník a konateľ firmy Abiset, Jaroslav Orgoň.

Kavičkári.sk - náhľad

 

Viac informácií

Hľadáte spoľahlivého, slušného, rýchleho a skromného čašníka? Siahnite po „mobilnom“ ! - hotelovo.sk

Hotelovo.sk - E-nšpirátér pre hotelový a reštauračný biznisMárne volanie obsluhy, ktoré v hosťovi vyvoláva nervozitu a nespokojnosť. Kopa papierovej agendy, čo zaťažuje personál a vedie k omylom. Strata času manažéra pri práci s webom, ktorý by mohol venovať súrnejšej robote... Je toho dosť, čo by sa dalo odstrániť automatizáciou procesu hosť–obsluha- kuchyňa -marketing. Zbožné želanie..?

Hotelovo.sk - náhľad

 

Viac informácií
 
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard