Objednávkový systém rozvozu jedál

Vlastný objednávkový systém
za pár sekúnd a bez provízií z objednávok

Váš vlastní objednávkový systém rozvozu jedál

Vlastným objednávkovým systémom si zvýštie poČET vaších zákazníkov a vaše tržby vzrastú až o 30%*

iKelp POS Mobile DONÁŠKA je objednávkový systém rozvozu jedál, vďaka ktorému umožníte svojím zákazníkom objednať si jedlo pohodlne online.

Nestrácajte čas prepisovaním objednávok z rôznych objednávkových portálov do pokladne

loga donáškových portálov

iKelp POS Mobile prepojíte so všetkými dominantnými donáškovými portálmi. Ušetríte tak čas a znížite počet chýb, ktoré vznikajú prepisovaním objednávok do pokladne alebo jedálničku.

Prečo objedávanie online zvyšuje vaše zisky?

 • nfcRozšírite vašu ponuku i k zákazníkom mimo vašu reštauráciu a zvýšite vaše tržby.
 • phone_androidEfektívna práca šoféra. Obzvlášť populárna je zavolanie zákazníkovi na jeden klik a pustenie aplikácie priamo z detailu objednávky v aplikácií.
 • storeS nami ušetríte. Pri online objednávaní nepotrebujete personál na prijem telefonických objednávok.
 • devicesZľavové kupóny a poukážky zvýšia vaším zákazníkom chuť k opakovaným objednávkam.
 • supervisor_accountVýber z VIP alebo často používaných kontaktov výrazne urýchli manuálne zadanie objednávky.
 • card_membershipS vernostným programom Cashback World získate nových zákazníkov, ktorý budú motivovaný u vás nakupovať opakovane.

iKelp POS Mobile DONÁŠKA

iKelp POS Mobile DONÁŠKA, objednávanie z pohodlia obývačky

Aplikácia DONÁŠKA je samostatný nástroj pre efektívne zapracovávanie objednávok donášky, v ktorom neplatíte žiadne provízie za došlé objednávky. Tuto aplikáciu je možné používať aj ako doplnok vášho súčasného pokladničného systému.

Aplikáciu iKelp POS Mobile DONÁŠKA je možné začať používať prakticky behom niekoľkých minút. Stačí si aktivovať váš účet, nahrať položky a umiestniť tlačidlo s odkazom na váš jedálniček do webových stránok ale facebook profilu. Aplikácia je navrhnutá tak, aby ju bolo možné používať na akomkoľvek zariadení. Nemusíte preto kupovať ďalší počítač, tablet alebo iný hardware.

Vyžiadajte si bezplatnú online prezentáciu

Zanechajte nám svoje telefónne číslo alebo email, zavoláme vám a dohodneme si termín online prezentácie ZDARMA. Naši odborníci vás budú kontaktovať a zodpovedia všetky vaše otázky alebo preveria, či je iKelp POS Mobile riešenie vhodné pre vašu prevádzku a čo získate jeho používaním.

Rýchlejšia, jednoduchšia a prehľadnejšia evidencia objednávok

Prehľadná evidencia objednávok rozvozu jedál

Evidencia donášky a aplikácií iKelp POS Mobile DONÁŠKA pomáha jak personálu, tak aj majiteľovi a manažérom prevádzky.

Personál dostáva do rúk nástroj, ktorý mu uľahčí prácu a ušetrí čas. Majiteľ a manažér prevádzky zase získava okamžitý prehľad, kontrolu a štatistiky. S perom a papierom nebude nikdy tak efektívny a hlavne riskuje množstvo chýb.

 • Personál získava nástroj pre uľahčenie práce a ušetrenie času
 • Majitelia a manažéri prevádzky získajú okamžitý prehľad, kontrolu a štatistiky
 • Jednoduchá a rýchla evidencia nových objednávok
 • Prehľad o stave objednávok, prepojenie s kuchyňou
 • Grafické rozlíšenie objednávok na donášku od objednávok s osobným vyzdvihnutím
 • Všetky potrebné informácie k donáške ma šofér na účtenke, alebo v aplikácii
 • Objednávky je možné prijímať jak online, tak i ručne v prípade telefonickej objednávky

Kuriér – aplikácia, ktorá zefektívni prácu šoféra

S aplikáciou KURIÉR dostáva váš šofér do rúk nástroj, vďaka ktorému dopraví zákazníkovi jedlo ďaleko efektívnejšie

V aplikácií si jednoducho zoradí objednávky podľa naplánovanej trasy . Jediným stlačením tlačidla v detaile objednávky spustí navigáciu a automatický sa mu vyplní adresa miesta doručenia. Vytočiť číslo na zákazníka zvládne takisto pohodlne z detailu objednávky v aplikácií.

Každý detail je navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť a efektivitu vášho šoféra.

Všetko funguje online. Aplikáciu KURIÉR preto spustíte na akomkoľvek mobilnom telefóne alebo tablete pripojenom k internetu. V prípade, že vášho šoféra vybavíte naším mobilným POS terminálom Sunmi V2 Pro, budete môcť zákazníkovi vytlačiť doklad za platbu priamo na mieste doručenia.

SMS notifikácie a SMS marketing

SMS notifikácie

Zarábajte na tom, že si až 90 % zákazníkov prečíta SMS správu spravidla do 5 minút od doručenia. Jednoducho si nastavte systém tak, aby po dokončení objednávky zákazníkovi zaslal SMS správu so zľavovým kódom na ďalší nákup. Zákazník tak získava pocit výnimočnosti a motiváciu k ďalšiemu nákupu u vás.

Pomocou SMS správ môžete zefektívniť taktiež prácu kuriéra, ktorý už nemusí zdĺhavo vytáčať telefóne čísla. Systém sám pošle informáciu, že je jedlo na ceste, aby si preň mohol zákazník prísť k dverám.

A to nie je všetko. SMS je možné automaticky odoslať tiež po prijatí a zaevidovaní telefonickej objednávky. Zákazník tak dostáva SMS s informáciou o predpokladanom čase doručenia s odkazom na sledovanie stavu objednávky a registráciu do vernostného programu.

Pokročilé marketingové nástroje

Pokročilé marketingové funkce, slevy a kupóny

Urobte si z vašich zákazníkov svojich fanúšikov . Oni sa vám za to odvďačia väčšou útratou.

V aplikácii iKelp POS Mobile Donáška máte k dispozícii hneď niekoľko nástrojov, pomocou ktorých môžete zákazníkov motivovať k väčšej útrate alebo ich odmeniť za vernosť.

 • Kategorizácia zákazníkov
 • Odmena za registráciu zákazníka pri prvom nákupe
 • Zľavové kupóny a poukážky – jednoduchá evidencia a používanie
 • Dobíjanie kreditu ako nástroj pre získavanie verných zákazníkov s opakovanými objednávkami
 • Možnosť nastaviť si vlastný vernostný program
 • Napojení na celosvetový vernostný program Cashback World

S našimi šikovnými nástrojmi rozbehnete váš marketing na plný plyn.

Praktický a čistý design zákazníckeho prostredia

Praktický a čistý dizajn zákaznického prostředí na všech typech zařízení

Či už váš zákazník objednáva z webového prehliadača na svojom počítači, alebo na displeji mobilného telefónu z pohodlia svojej obývačky, iKelp POS Mobile DONÁŠKA bude vždy vyzerať prehľadne a užívateľský príjemne.

Samozrejmosťou je možnosť pridať u každej položke fotografiu, alebo jednotlivé kategórie jedálničku farebne odlíšiť, aby sa zákazník na vašej stránke cítil príjemne.

Vzhľad donáškovej stránky je plne v réžii vašej kreativity

Vlastní vzhled stránky pro objednávání rozvozu

Výsledný vzhľad samotnej aplikácie iKelp POS Mobile DONÁŠKA je možné plne prispôsobiť designu vašej webstránky. Váš zákazník tak vďaka tomu ani na moment nestratí kontakt s image vašej reštaurácie.

Prispôsobenie stránky s ponukou donášky navyše nie je otázkou zložitých programátorských zásahov. Samotný vzhľad si nastavíte v 3 krokoch behom niekoľko málo minút. Stačí nastaviť farby charakterizujúce váš web, nahrať obrázok, ktorý sa bude zobrazovať na pozadí, nahrať vaše logo a máte hotovo.

Vaša vlastná aplikácia a logo v mobile zákazníka

Vlastní aplikace a logo v mobilu vašeho zákazníka

Predstavte si aké to je, mať vlastnú aplikáciu a logo v mobile vášho zákazníka. Ikonou aplikácie je logo vašej reštaurácie. Vďaka tomu mate istotu, že sa zákazník dostane vždy priamo na stránku s s vašou ponukou donášky. Je to jedinečná forma reklamy. Tiež vám to znie lákavo?

S objednávkovým systémom iKelp POS Mobile ROZVOZ máte aplikáciu ako súčasť celého riešenia ZADARMO. Teda bez ďalších nákladov na vývoj a výrobu takejto aplikácie. Navyše sa možnosť stiahnutia aplikácie zákazníkovi ponúkne automaticky. Po stiahnutí sa aplikácie uloží na plochu zákazníkovho telefónnou. Takže, kedykoľvek keď bude prechádzať plochu svojho telefónu, vaše logo mu bude stále na očiach.

Široké možnosti platby

Široké možnosti platby

Je len na vás, aký spôsob platby vaším zákazníkom umožníte. Niektoré prevádzky preferujú platbu online, iným zase vyhovuje platba v hotovosti pri doručení jedla zákazníkovi. Zaujímavou možnosťou je i platba kreditom. Kredit si u vás zákazník môže dopredu dobiť a postupne spotrebovávať na úhradu objednávok. Výhodou je, že máte peniaze vopred a s tým aj istotu, že zákazník bude objednávať práve u vás. Veď, kto by si chcel nechať svoj kredit prepadnúť?

Pre prijímanie online platieb máme pre vás pripravenú platobnú bránu BESTERON. Spustenie platobnej brány na vašej donáškovej stránke je veľmi jednoduché. Stačí mať len podpísanú zmluvu o akceptácii online platieb. S tým vám ale samozrejme radí pomôžu i naši vyškolený konzultanti.

Pokiaľ chcete zákazníkom poskytnúť komfort platby kartou aj pri doručení jedla, vybavte vášho šoféra mobilným platobným terminálom, ktorý mu umožní prijať platbu kartou a vytlačiť potvrdenie priamo u dverí zákazníka.

Vedeli ste že?

Zapracovanie objednávok donášky je menej nákladné ako obsluha hostí pri stole. Existujú podniky poskytujúce iba donášku a sú v tom úspešné. S aplikáciou iKelp POS Mobile vám pomôžeme zrýchliť zadávanie údajov a získate prehľad o objednávkach. Administratívne činnosti vo vašom podniku budú jednoduchšie a viac automatizované. Navyše, pri online objednávaní cez internet sa zákazník obsluhuje sám a vy tak šetríte čas vášho personálu.

Viac v článku: Ako reštaurácie zvyšujú svoj obrat až o 30 %

Koľko to celé stojí?

Na výber máte z 3 balíčkov, ktoré si môžete vybrať ako doplnok k reštauračnému systému iKelp POS Mobile. Všetky balíčky už v základe obsahujú kompletný rozvozový systém vrátane aplikácie Kuriér. Rozdiel je len v počte objednávok, ktoré za mesiac spracujete. Medzi jednotlivými balíčkami môžete kedykoľvek bezplatne prechádzať.

Donáška do 500

od20 €/mes.

Vhodné pre menšie reštaurácie s príležitostným rozvozovom, v rámci balíčku môžu vaši zákazníci realizovať až 500 objednávok za mesiac.

[viac] >>

Donáška do 1000

od35 €/mes.

Vhodné pre menšie a stredné reštaurácie s pravidelnými rozvozovom, v rámci balíčku môžu vaši zákazníci realizovať až 1000 online objednávok za mesiac.

[viac] >>

Donáška do 2000

od60 €/mes.

Vhodné pre reštaurácie a pizzerie s každodenným rozvozovom, v rámci balíčku môžu vaši zákazníci realizovať až 2000 online objednávok za mesiac.

Spracovávate mesačne viac ako 2000 objednávok? Neváhate nás kontaktovať a pripravíme vám individuálnu cenovú ponuku.

Rozbehnite svoj online biznis na maximum: Prečítajte si tipy ako získať viac objednávok na rozvoz jedál

Vyžiadajte si bezplatnú online prezentáciu

Zanechajte nám svoje telefónne číslo alebo email, zavoláme vám a dohodneme si termín online prezentácie ZDARMA. Naši odborníci vás budú kontaktovať a zodpovedia všetky vaše otázky alebo preveria, či je iKelp POS Mobile riešenie vhodné pre vašu prevádzku a čo získate jeho používaním.

Vyskúšajte si ako pohodlne
si môžu zákazníci objednávať u vás

Skúsiť iKelp POS Mobile QR kód

Skúste si, ako pohodlne a jednoducho si môžu zákazníci objednávať donášku vo vašej reštaurácií či pizzerii:

Vaši zákazníci si môžu objednať na akomkoľvek zariadení s webovým prehliadačom, teda na mobile, tablete alebo počítači. Užívateľské rozhranie sa vždy prispôsobí tak, aby bolo na danom zariadení užívateľský príjemne a intuitívne. Poskytnúť zákazníkom službu donášky už dnes nie je otázkou prestíže ale skôr nutnosti.

*Tip na článok: Ako reštaurácie zvyšujú svoj obrat až o 30 %

Pokiaľ máte nejaké nezodpovedané otázky, neváhajte ma kontaktovať

Daniel Jurkovič
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard