Inteligentný stôl pre reštaurácie a kaviarne

Váš podnik v mobile zákazníka

Inteligentný stôl

Moderná a rýchla forma
objednávania a platenia priamo od stola

Preneste svoj podnik do mobilu vášho zákazníka. Je to moderná a pohodlná forma zobrazovania vašej ponuky, privolania obsluhy, vyžiadania účtenky alebo okamžitej online platby. Funguje na akomkoľvek smartfóne, ktorý je pripojený k internetu a vybavený fotoaparátom alebo NFC čítačkou.

Hosť si jednoducho zosníma QR kód alebo priloží telefón k NFC čipu. Vďaka tomu si tak sám objedná priamo od stola. S elektronickou účtenkou navyše šetríte čas, náklady a prírodu.

Výhody inteligentného stola pre Vašu reštauráciu alebo kaviareň

 • nfcZlepšite vyťaženie stolov počas obedovej špičky. Zvýšte si zisk a to prakticky s nulovou investíciou.
 • phone_androidNemusíte tlačiť účtenku pri každom predaji. Vďaka dobitému kreditu zjednodušíte agendu a zákazníci s virtuálnou peňaženkou sa budú opakovane vracať.
 • storePonúknite vaše špeciality alebo čerstvé zákusky atraktívnym spôsobom. Budete prekvapení, čo všetko okrem menu alebo kávy si hostia objednajú.
 • devicesMenej práce, viac výsledkov. Vďaka vyššej efektivite, čašníci nabehajú menej kilometrov a odstránia úkony, ktoré ich zdržiavajú.
 • supervisor_accountBuďte chytrí v odmeňovaní pracovníkov. S hodnotením obsluhy to hravo zvládnete. A vďaka hodnoteniu jedál vylepšíte vaše receptúry k dokonalosti.
 • card_membershipŠetrite náklady. Obedovému menu na papieri, bez obrázkov a bez popisu je minulosť. Hostia majú vždy aktuálnu ponuku vo svojom mobile.

Zavolanie obsluhy na jeden klik

Inteligentní stůl - přivolání obsluhy

Predstavte si, že prídete do hotela, na recepcii ani noha. A vy stojíte a čakáte? Nie! Jednoducho cinknete zvončekom a obsluha dobehne.
 

Umožnite aj vašim hosťom zavolať obsluhu na jeden klik. Budú spokojnejší a o túto skúsenosť sa radi podelia so svojimi známymi. Hostia nepotrebujú byť obslúžení okamžite, chcú mať len pocit, že obsluha vie, že niečo chcú. A na to im stačí jedno tlačidlo na obrazovke mobilu. Pozrite si ako bude fungovať zavolanie obsluhy vo vašom podniku.

 • Vo vašom podniku čašníci vždy po ruke
 • Spokojní hostia, pretože vždy viete, kedy vás potrebujú
 • Hostia odchádzajú z vášho podniku so zážitkom jedinečnosti

Hostia si aj sami objednajú pri stole

Inteligentný stôl - objednávanie od stolu

Čašníci nemusia prevziať každú objednávku a lietať hore-dole. A aj napriek tomu vytvoríte lepší zážitok osobného prístupu.
 

Hostia si môžu objednať alebo doobjednať aj sami. Čašníci tak v pohode stíhajú roznášať hotové jedlá a drinky, obsluhovať hostí a venovať sa osobnému prístupu. Hosťom vytvoríte zážitok jedinečnosti a namiesto otrepanej otázky typu "čo to bude?" sa čašník usmeje a povie: "Nech sa páči, tu je vaše obľúbené vychladené pivko :)". A práve váš podnik bude ten, o ktorom sa bude hovoriť.

 • Vytvorte hosťom jedinečný zážitok osobného prístupu
 • Čašníci nabehajú menej kilometrov
 • Buďte viac zameraní na potreby hostí

Vyžiadanie účtenky alebo online platba na jedno stlačenie tlačidla

Inteligentný stôl - možnosti platby

Ani vy neviete upútať pozornosť ulietaného čašníka práve keď sa najviac ponáhľate?

Určite poznáte povestných priemerných 7 minút, kedy sa vám podarí upútať pozornosť rozlietaného čašníka kvôli zaplateniu. Túto situáciu elegantne rieši inteligentný stôl: Hosť zosníma QR kód na stole, alebo len priloží svoj mobil k NFC štítku. Potom už iba stlačí jedno jediné tlačidlo. Celú záležitosť zvládne za 2-3 sekundy. Obsluhe sa upozornenie zobrazí na pokladni alebo aj na mobile, alebo inteligentných smarthodinkách. Obsluha vytlačí účtenku opäť jedným tlačidlom, nech je kdekoľvek v rajóne. Čašník nechodí hore-dole, rieši len spokojnosť odchádzajúcich hostí.

 • Vyžiadanie účtenky na jedno stlačenie
 • Zlepšenie vyťaženie stola počas špičiek
 • Čašníci sa menej nabehajú, ale hostia sú obslúžení rýchlejšie

 

Pre online platby podporujeme univerzálnu platobnú bránu GoPay. Uvedenie do prevádzky je veľmi jednoduché, podporuje viacero mien, ponúka veľké množstvo platobných metód a samozrejmosťou je aj možnosť posielať platby na akýkoľvek vami zvolený účet. So zriadením a nastavením vám samozrejme pomôžu aj naši vyškolení konzultanti.

Viac informácií o platobnej bráne GoPay Viac informácií o platobnej bráne Comgate Viac informácií o platobnej bráne ČSOB

Obedové menu a jedálny lístok v mobile hostí vždy aktuálny

Jedálny lístok v mobile zákazníka

Vaši hostia si vždy nájdu na stole aktuálne obedové menu, jedálny lístok, nápojový lístok aj ponuku vašich špecialít. To všetko majú priamo vo svojom mobile. Vaša ponuka je vždy aktuálna a bez vašej námahy.
 

Vašu ponuku zadáte jednoducho a len raz. Tá je vašim zákazníkom dostupná, nech pozrú kamkoľvek - internet, sociálna sieť aj mobil v kapsi. Pozrite si:

Prehľad hostí o vlastnom účte, hodnotenie jedál a drinkov

Inteligentný stôl - aktuálny stav účtu

Poznáte to. Vy stojíte pri stole a strácate čas pozeraním, ako sa hostia ohadzujú stravnými lístkami a drobákmi ... Tejto situácii odzvonilo.
 

Vaši hostia majú vždy prehľad o vlastnom účte. Keď chcú zaplatiť, presne vedia, koľko si majú nachystať. V prehľade účtu môžu naviac jedlá a drinky hodnotiť. Vy tak získavate cennú spätnú väzbu a môžete svoje receptúry vyšpičkovať k dokonalosti.

 • Hostia vedia, koľko majú zaplatiť ešte pred príchodom čašníka
 • Hodnotenie jedál a drinkov v prehľade účtu
 • Úspora času obsluhy pri preberaní platby

Nemusíte tlačiť účtenku pri každom predaji

Inteligentný stôl - zákaznický účet

Vďaka dobitému kreditu zjednodušíte svoju agendu a zákazníci s virtuálnou peňaženkou sa k vám budú opakovane vracať.
 

Je to jednoduché. Hosťom dobijete kredit na účet ich virtuálnej peňaženky. Tí sa k vám opakovane vracajú a platia svojim kreditom. V tomto prípade sa netlačí žiadny daňový doklad. Vytlačiť môžete napríklad informatívny doklad o čerpaní kreditu. Ideálne riešenie pre štamgastov a VIP zákazníkov.

 • Kredit môžete použiť aj ako riešenie zamestnaneckej stravy
 • Vďaka kreditu znížite počet daňových dokladov - účteniek
 • Bonusový kredit pri dobití môžete použiť ako šikovný marketing

Hodnotenie obsluhy

Inteligentný stôl - hodnotenie obsluhy

Je dôležité poznať svoj tím a správne ho motivovať a odmeňovať.

Spätná väzba od vašich hostí vám prezradí v čom ste skutočne dobrí a kde sa môžete zlepšiť. Naviac správne ocenenie zamestnancov prináša lepšie výsledky. Pochvala od zákazníka môže byť motivujúcejšia než peniaze. Zároveň môžete diskrétne vyriešiť nespokojnosť jedného zákazníka a ten nebude mať potrebu všade o tom hovoriť. Práve naopak, pochváli váš kvalitný zákaznícky servis. Pozrite si ako môžu zákazníci zlepšiť váš zisk.

 • Uznanie pre vašich pracovníkov prinesie vyššie zisky aj pre vás
 • Premeňte aj nespokojného zákazníka na usmiateho
 • Urobte váš kvalitný zákaznícky servis povesťou vášho podniku

Vyžiadajte si bezplatnú online prezentáciu

Zanechajte nám svoje telefónne číslo alebo email, zavoláme vám a dohodneme si termín online prezentácie ZDARMA. Naši odborníci vás budú kontaktovať a zodpovedia všetky vaše otázky alebo preveria, či je iKelp POS Mobile riešenie vhodné pre vašu prevádzku a čo získate jeho používaním.

Vyskúšajte na svojom mobile

Zkusit iKelp POS Mobile QR kód

Zostnímajte QR kód pomocou mobilu a vyskúšajte si naživo funkcie inteligentného stola alebo jednoducho stlačte nasledovné tlačidlo:

Naša webová appka funguje na všetkom (Android, Windows, iOS, Linux, OS X), nič netreba inštalovať a vy môžete začať okamžite.

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard