Zvýhodnený prenájom registračných pokladníc vrátane softvéru

Licencia ŠTANDARD v cene
eKasa v cene prenájmu
Platby kartou
Vzdialená správa
Technická podpora
Záruka po celu dobu nájmu
ALL-IN-ONE MOBILE

ALL-IN-ONE MOBILE

Mobilná registračná pokladnica s možnosťou prijímania platieb kartou (platobný terminál). Poskytuje všetko, čo potrebujete v menšej prevádzke alebo stánkovom predaji. Toto elegantné riešenie je vhodné aj ako mobilný čašník alebo zariadenie pre vášho kuriéra.

25,90 € / mesačne

M-POS VALUE 10

M-POS VALUE 10" vrátane eKasa zariadenia

Tento set oceníte v priestoroch s dôrazom na úsporu miesta, napríklad za barovým pultom. Prenosné 10-palcové zariadenie v kombinácií s eKasa platobným terminálom je možné použiť aj ako doplnkovú mobilnú registračnú pokladnicu, napríklad na terase.

41,90 € / mesačne

X-POS FULL TOUCH 15

X-POS FULL TOUCH 15" vrátane eKasa zariadenia

Táto plnohodntná 15-palcová registračná pokladnica je vhodná najmä pre väčšie a náročnejšie prevádzky. Priložený eKasa platobný terminál je možné použiť aj ako doplnkovú mobilnú registračnú pokladnicu, napríklad na terase.

51,90 € / mesačne

Rozšírenie edíciu PROFI

  ROZŠÍRENIE NA EDÍCIU PROFI

V porovnaní s edíciou Standard, ktorá je už v cene prenájmu, obsahuje edícia Profi navyše modul Skladová evidencia a Tlač objednávok v kuchyni. Ak potrebujete evidovať skladové zásoby, online odpis surovín v receptúrach, sledovať rozlievané fľaše alkoholu alebo rýchlu inventúru za barom, edícia Profi splní všetky vaše požiadavky.

+ 9,90 € / mesačne

Individuálna ponuka

  INDIVIDUÁLNA PONUKA ŠITÁ NA MIERU

Neoslovila vás žiadna predvyskladaná zostava? Máte špecifické požiadavky? Potrebujete ďalšie softvérové moduly? Nie je problém, naši konzultani s dlhoročnou praxou pre vás pripravia ponuku šitú na mieru, aby spĺňala všetky vaše potreby.

kontaktujte nás >>

Podmienky prenájmu registračných pokladníc

Chceme vám maximálne zjednodušiť začiatok podnikania. Preto sme pre vás pripravili možnosť zvýhodneného prenájmu pokladnic. Vy tak ušetríte počiatočné náklady na nákup pokladničného systému, ale ja softvéru.

K zariadeniam, ktoré sa používajú ako eKasa, je potrebné si jednorazovo zakúpiť CHDÚ v cene 80 EUR. Chránené dátové úložisko (CHDÚ) vám zostáva aj po skončení nájomného vzťahu, pretože jeho archivácia vo vašom účtovníctve je povinná zo zákona.

Cena prenájmu v sebe záhŕňa aj licenciu na používanie aplikácie iKelp POS Mobile Standard a všetky ceny sú uvedené bez DPH. Zvýhodnený prenájom poskytujeme len novým zákazníkom, alebo existujúcim zákazníkom, ktorí otvárajú novú prevádzku. Minimálna doba prenájmu je 24 mesiacov. Túto zvýhodnenú cenu je možné uplatniť len na jedno predajné miesto. Pre existujúcich zákazníkov alebo pre ďalšie predajné miesto vám radi pripravíme individuálnu cenovú ponuku.

Všeobecné obchodné podmienky prenájmu registračných pokladníc

Neváhajte ma kontaktovať, prevediem vás

Daniel Jurkovič
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard