Bezdotykový jedálny lístok

Bezpečný spôsob zobrazovania vašej ponuky

Váš vlastný bezdotykový jedálny lístok

Bezdotykový jedálny lístok je bezpečná forma objednávania a platenia.

Táto forma zobrazovania vašej ponuky je bezpečná pre vašich hostí a obsluhu. Nemusia siahať na jedálny lístok, čím sa minimalizuje fyzický kontakt hosťa s obsluhou.

Hostia môžu tiež zaplatiť online. Vďaka tomu môžete znížiť náklady na personál až o 30%

Výhody bezdotykového jedálneho lístka

  • touch_appBezpečné objednávanie a platenie. Minimalizujte fyzický kontakt hosťa a obsluhy.
  • system_updateHostia majú vždy vašu aktuálnu ponuku vo svojom mobile. 
  • speedZefektívnenie práce obsluhy a zníženie počtu úkonov, ktoré ich zdržujú.
  • devicesBezdotykový jedálny lístok je vždy online a vaši zákazníci si ho môžu kedykoľvek zobraziť.
  • local_offerZľavové kupóny a poukážky zvýšia vaším zákazníkom chuť k opakovaným návštevám.
  • psychologyMožnosť rozšírenia o funkciu Inteligentný stôl, ktorá je doplnkovým modulom našej aplikácie.

Bezdotykový jedálny lístok iKelp POS Mobile

Bezdotykový jedálny lístok, ako vstavaná súčasť pokladničného systému iKelp POS Mobile

Bezdotykový jedálny lístok je vstavanou súčasťou pokladničného systému iKelp POS Mobile. Nemusíte sa tak učiť pracovať s novou aplikáciou alebo si pamätať ďalšie prihlasovacie údaje. Všetko si nastavíte pohodlne v prostredí vášho pokladničného systému, ktoré dobré poznáte.

Vyžiadajte si bezplatnú online prezentáciu

Zanechajte nám svoje telefónne číslo alebo email, zavoláme vám a dohodneme si termín online prezentácie ZDARMA. Naši odborníci vás budú kontaktovať a zodpovedia všetky vaše otázky alebo preveria, či je iKelp POS Mobile riešenie vhodné pre vašu prevádzku a čo získate jeho používaním.

Aktivácia a zverejnenie na pár kliknutí

Aktivácia a zverejnenie na pár kliknutí

Keďže bezdotykový jedálny lístok je vstavanou funkcionalitou vášho pokladničného systému , tak nepotrebujete opäť a znovu „niekam“ prepisovať všetky položky jedálneho lístku. Tieto položky máte už raz nahraté vo svojej pokladni, takže vám stačí rozhodnúť sa, ktoré z nich chcete zákazníkom zverejniť, prípadne oživiť pútavou fotografiou.

Automatická aktualizácia v celom online svete

Automatická aktualizácia v celom online svete

Váš bezdotykový jedálny lístok môžete zobrazovať na všetkých online miestach, ako sú vaše webové stránky, Facebook profil, rôzne vyhľadávacie portály a iné, ktoré vám umožňujú vložiť jednoduchý kód. Tento kód sa potom postará o to, aby ste sa nemuseli prihlasovať pri každej zmene vašej ponuky na všetky miesta, kde máte svoj jedálny lístok zverejnený. V praxi to teda znamená, že pokiaľ vám niektorá položka z ponuky vypadne, alebo naopak doplníte do ponuky položku novu, tak sa táto zmena IHNEĎ prejaví na všetkých miestach, kde máte jedálny lístok zverejnený.

Pozrite si bezdotykový jedálny lístok našej demo reštaurácie. Jedálny lístok si môžete zobraziť na webovej stránke našej demo reštaurácie , alebo facebookovom profile.

Široké možnosti platby

Široké možnosti platby

Zobrazením ponuky to nekončí. Pomocou bezdotykového jedálneho môžu vaši hostia zaplatiť svoj účet pohodlne online.

Pre online platby podporujeme univerzálnu platobnú bránu GoPay, ComGate, alebo bránu od ČSOB s funkciou masterpass. Uvedenie platobnej brány do prevádzky je veľmi jednoduché. So zriadením a nastavením vám samozrejme radi pomôžu i naši vyškolení konzultanti.

Vedeli ste, že?

Európska komisia vo svojich usmerneniach pre postupné obnovenie služieb v oblasti cestovného ruchu a pre zdravotné protokoly v ubytovací a stravovacích zariadeniach zo dňa 13.5.2020 nepriamo odporúča zavedenie takzvaných bezdotykových jedálnych lístkov? Pomocou nich totiž splníte bod upravujúci odporúčanie pre obmedzenie dotykového kontaktu hostí s predmetmi ako sú práve jedálne lístky a iné papierové ponuky.

Viac v článku: Ako dokážu bezdotykové jedálne lístky pomôcť reštauráciám?

 Inšpirujte sa

Takto môže vyzerať bezkontaktný jedálny lístok vo vašej reštaurácii

Skusit iKelp POS Mobile QR kód

Vaši zákazníci si môžu váš bezdotykový jedálny lístok zobraziť v akomkoľvek zariadení s webovým prehliadačom. Užívateľské rozhranie sa vždy prispôsobí tak, aby bolo na zariadení užívateľsky príjemné a intuitívne na používanie. Pre čo najrealistickejšie zobrazenie odporúčame naskenovať QR kód mobilným telefónom, alebo kliknúť na tlačidlo nižšie.

Mať bezdotykový jedálny lístok, už nie je len otázkou prestíže, ale z hľadiska hygieny takmer nutnosťou. Inšpirujte sa fotografiami z prevádzok, kde už bezdotykový jedálny lístok používajú.

Vyžiadajte si bezplatnú online prezentáciu

Zanechajte nám svoje telefónne číslo alebo email, zavoláme vám a dohodneme si termín online prezentácie ZDARMA. Naši odborníci vás budú kontaktovať a zodpovedia všetky vaše otázky alebo preveria, či je iKelp POS Mobile riešenie vhodné pre vašu prevádzku a čo získate jeho používaním.

Pokiaľ máte nejaké nezodpovedané otázky, neváhajte ma kontaktovať

Daniel Jurkovič
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard