Plnohodnotný mobilný čašník dokáže navýšiť vaše tržby

Mať vo svojej reštaurácii tvrdo pracujúcich a spoľahlivých čašníkov je doslova a do písmena na nezaplatenie. Aj ten najpoctivejší z nich by vám však dozaista potvrdil, že behať hore-dole po prevádzke, resp. od stola za pokladňu a podobne, je skutočne únavné a neefektívne. Toto tvrdenie sa obzvlášť vzťahuje na rozľahlé reštaurácie a podniky s veľkými terasami. Čo keby sme vám však povedali, že jednoduchou funkcionalitou môžete ušetriť vašej obsluhe kroky, zefektívniť ich prácu a prirodzene tak navýšiť aj vaše tržby? Navyše, riešenie, ktoré máme na mysli, nie je ani zďaleka finančne náročnou záležitosťou.

Vyššie spomínané riešenie môžeme pokojne označiť ako plnohodnotného mobilného čašníka 3 v 1. Prečo? Okrem toho, že hravo nahradí fiškálnu eKasa tlačiareň, ochotne zastúpi aj platobný terminál a prijme platby cez kreditnú kartu aj mobilný telefón, a stane sa tak dokonalým mobilným čašníkom pre vašu obsluhu.

To, čo k tomu potrebujete, je vhodné zariadenie kombinujúce registračnú pokladnicu, platobný terminál, skener čiarových kódov a aplikáciu mobilného čašníka s napojením sa na skladové hospodárstvo. No a v spolupráci s aplikáciou iKelp POS Mobile dostanete viackrát spomínaného plnohodnotného mobilného čašníka.

Plnohodnotný mobilný čašník – ako funguje v praxi?

Behanie čašníkov od stola k baru po účtenku alebo po mobilný platobný terminál predstavuje v dnešnej dobe štandardný, no nie príliš efektívny pracovný postup. Praktický návod, ako ideálne na to, ponúka práve plnohodnotný mobilný čašník 3 v 1.

 mobilny-casnik

Keďže obsluha má v rámci plnohodnotného mobilného čašníka v jednom zariadení poruke celý pokladničný systém a vie zároveň prijímať bezhotovostné platby a tlačiť účtenky, tak dokáže vykonať celú sériu procesov hneď pri stole počas vybavovania hostí. A to všetko bez nutnosti behať k baru po účtenku alebo po mobilný platobný terminál, ktorý je beztak ďalším pracovným zariadením navyše.

Ak si chcete pozrieť vo videu, ako taký mobilný čašník funguje, ponúkame vám ukážku:

Odporúčanie: Ako sme už naznačili o čosi vyššie, funkcionalita plnohodnotného mobilného čašníka nájde uplatnenie obzvlášť v prípade zmieňovaných rozľahlých reštaurácií a podnikov s veľkými terasami. Vzhľadom na to, že takéto reštauračné zariadenia môžu mať barový pult vzdialený od niektorých stolov na terase desiatky, ba až stovky metrov, obsluha bezpochyby ocení podobnú pomoc. Navyše, ušetrený čas môže obsluha využiť na doplnkový predaj ponúkaním reštauračných špecialít, dezertov či nápojov. Pre prevádzku to vo všeobecnosti znamená zefektívnenie práce a zvýšenie tržieb.

Efektívne riešenie s nízkymi počiatočnými a prevádzkovými nákladmi

Je úplne logické a viac než pochopiteľné, že väčšinu podnikateľov prirodzene zaujímajú náklady vzťahujúce sa na zariadenia a „vylepšováky“, ktoré môžu pomôcť k prosperovaniu ich biznisu. Jednoducho povedané, zaujíma ich, či im dané riešenia „za to stoja“.

Tak teda v skratke, zatiaľ čo suma za kvalitný počítač s dotykovou obrazovkou, potrebnú eKasa tlačiareň a samotný platobný terminál sa šplhá (a veľakrát aj dosahuje) na 4 cifry, tak na vhodné zariadenie vám postačí „len“ približne 200 až 400 eur. Pomerne nízke počiatočné a prevádzkové náklady tak robia z plnohodnotného mobilného čašníka 3 v 1 vhodnú alternatívu aj pre menších a začínajúcich podnikateľov, resp. pre všetkých, ktorí chcú pracovať efektívne.

 mobilny-casnik

Samozrejme, pokiaľ vlastníte alebo prevádzkujete veľké reštauračné zariadenie, pravdepodobne sa nebude o vašich hostí starať len jeden čašník, a logicky sa vám tak zíde viacero takýchto mašiniek, s ktorými dokáže vaša obsluha vyriešiť pri stole všetku potrebnú administratívu. Stále si však viete spočítať „jeden plus jeden“, teda či sa vám takáto viacpočetná investícia oplatí. My v tom ale máme jasno.

Ak si chcete sami vyskúšať demo verziu mobilného čašníka, nech sa páči:

VYSKÚŠAŤ DEMO VERZIU MOBILNÉHO ČAŠNÍKA

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard