Pokladňa a Sklad
 

Príjem - označenie položiek v skladových kartách

V momente uloženia príjemky sa v zozname položiek tejto príjemky označia položky, ktorým sa zmenila predajná cena. Po kliknutí pravým tlačidlom na túto príjemku v zozname príjemiek v okne Príjem sa zobrazia možnosti na prácu v položkami tejto príjemky. Pozor! Po kliknutí pravým tlačidlom na niektorú z adries príjemiek sa aktivuje filter, ktorý zobrazí príjemky iba od označeného dodávateľa, takže pre zobrazenie možností kliknite na iný údaj. Po kliknutí na konkrétnu možnosť sa vykoná:

  • Označiť v kartách označené položky dokladu - v skladových kartách sa označia tie skladové karty, ktoré sú označené vo vybranej príjemke. Ak boli pre týmto úkonom už označené nejaké skladové karty, tie sa odznačia a označia sa iba vybrané karty z tejto príjemky.
  • Označiť v kartách označené položky dokladu (označené pridať k už označeným) - v skladových kartách sa označia aj tie skladové karty, ktoré sú označené vo vybranej príjemke. To znamená, že ak boli pred týmto úkonom už označené nejaké skladové karty, tieto zostanú označené a označia sa aj vybrané karty z tejto príjemky.

oznacit-v-skladovych-kartach

Označovanie skladových kariet z príjemky popisuje aj nasledovné video.

Write by Author / Vytvorené by