Pokladňa a Sklad
 

Stav skladových zásob k dátumu

V aplikácii iKelp Predajca je možné jednoducho vypočítať hodnotu skladu k určitému dátumu a je možné následne tento výstup vytlačiť. Ako teda je možné stav skladových zásob k vybrenému dátumu zistiť?

Popis riešenia

V zozname skladových kariet označte buď vybrané skladové karty (čiastkové zistenie hodnoty konkrétnej časti skladu),  alebo všetky skladové karty a následne viete vypočítať, alebo vytlačiť hodnotu skladu aj s konkrétnymi skladovými kartami.

  1. Karty (alebo Skladové karty) zobrazíte kliknutím na Sklad -> Karty v hlavnom menu aplikácie alebo kliknutím na tlačidlo s písmenom K na nástrojovej lište.
  2. Označte skladové karty, jednotlivo alebo hromadne kliknutím pravým tlačidlom myši. (Pozor na aktívne filtre, aby sa nestalo, že budete mať aktivovaný filter a neoznačia sa Vám všetky skladové karty)
  3. Kliknite na tlačidlo Zoznam/S, z tlačovej ponuky a vyberte možnosť Stav. zás. k - stav skladových zásob k dátumu.
  4. Kliknite na tlačidlo Výpočet a Tlač. (Kliknutím pravého tlačidla myši na tlačidlo Tlač sa Vám zobrazí náhľad na obrazovku.)
  5. Po potvrdení tlače sa zobrazí hlásenie s možnosťou tlače na výstupe aj jednotlivých položiek skladu, toto môžte, alebo nemusíte tlačiť.

Súvisiace návody
Write by Author / Vytvorené by